Wizyty i spotkania są możliwe w szelaki sposób:

 Spotkania w gabinecie:

Spotkanie w gabinecie odbywa się w miłej i przytulnej atmosferze gdzie można porozmawiać w ciszy i spokoju.

W gabinecie jest również miejsce dla dzieci tak więc możesz zabrać ze sobą dziecko, które jest tu zawsze bardzo mile widziane. Znajdziemy mu zajęcie, a Ty będziesz mogła/mógł porozmawiać.

Spotkania w gabinecie są bardziej komfortowe ponieważ masz możliwość skorzystania z chwili dla siebie. Jest również najlepszym rozwiązaniem dla par jak i rodzin uczęszczających w spotkaniach.

Interspotkania:

Są formą spotkań on-line. Ogromnym plusem tych spotkań jest to, że możesz połączyć się kiedy chcesz bez względu na miejsce w jakim jesteś. Również bywają sytuacje, że wyjście z domu jest utrudnione, jesteś w trasie, podróży – zawsze można włączyć spotkanie i je odbyć. Na te spotkania zapraszam również dzieci i młodzież.

 

Spotkania mailowe:

Jest to forma spotkań, w którym „piszemy do siebie”. Niekiedy rozmowa, szczególnie ta pierwsza ma barierę. Niektórym towarzyszy lęk innym stres czy zawstydzenie. Napisanie listu – maila jest doskonałym rozwiązaniem aby porozmawiać o tym co Ciebie męczy. Metoda ta jest równie efektywna. Jest również bardzo komfortową i wygodną formą ponieważ możesz napisać w dogodnej dla siebie chwili.

 

15 minutowe rozmowy – bezpłatne:

Do tej formy kontaktu zapraszam, każdego kto znajduje się w trudnej sytuacji i potrzebuje kontaktu. Jest formą telefonu zaufania.

Spotkania telefoniczne:

Spotkania są również możliwe w postaci rozmowy telefonicznej i trwają tyle ile potrzebujesz. Działają na zasadzie spotkań indywidualnych w gabinecie. Są wygodą formą ponieważ w każdej wolnej chwili można umówić się na rozmowę bez względu na to gdzie się jest.

 

Zapoznaj się z cennikiem wizyt

Umów się na spotkanie

Spotkania odbywają się od Poniedziałku do Soboty od godz. 10.00 do 19.00

Możliwe są również wizyty online poza godzinami, ustalane indywidualnie.

+48502677108

gabinet główny Łomianki

Gabinet Warszawa:

ul. Marii Kazimiery 20 lok 9 po godz. 17:30

Program leczenia bezsenności (wywiad wstępny) odbywa się w Warszawie

ul. Marii Kazimiery 20 lok.9

 

interpsycholog@wp.pl